Nasza Fundacja Start-Sport jest obecna w przestrzeni społeczno – sportowej od 2012 roku. Mamy za sobą dziesiątki projektów dedykowanych potrzebującym wsparcia. Całą naszą aktywność opieramy na środkach własnych, nie korzystamy przy tym z grantów, dotacji, zbiórek, 1%, darowizn, itp.

Aby w sposób stabilny i powtarzalny realizować nasze cele statutowe zajęliśmy się rozwojem działalności gospodarczej wewnątrz fundacji. Stworzyliśmy już marki własnych produktów, posiadamy wyłączność na jedną z globalnych marek oraz udało Nam się stworzyć narzędzia sprzedażowo – marketingowe.

Chęć skuteczniejszego działania, skłoniła nas do jeszcze dynamiczniejszego rozwoju, którego celem jest zgromadzenie bezpiecznego, stabilnego kapitału Fundacji. Nie na doraźne działania, bo z tym sobie dajemy świetnie radę lecz na flagowy projekt, który już dojrzewa w naszej świadomości od kilku lat. Cały czas zbieramy wiedzę, narzędzia i Partnerów by go wdrożyć. Motywem przewodnim jest walka ze słabostkami dnia codziennego, zdrowie, aktywność sportowa i ekologia. A wszystko w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe połączone z wiedzą naszych przodków.

Jednym z kluczowych narzędzi w/w projektu jest ekologiczne podejście do środowiska, a co za tym idzie promocja zeroemisyjnych środków transportu, ładownych energią elektryczną. Oczywiście jesteśmy świadomi, że znaczenie ma źródło energii wykorzystywanej do zasilania akumulatora. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie zielona energia pochodząca ze źródeł odnawialnych (OZE) – elektrowni wiatrowych czy instalacje fotowoltaiczne, dostarczą nam zdrową i bezpieczną energię. By można było głośno i z pewnością powiedzieć – AUTA ELEKTRYCZNE SĄ EKO – PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA I NIE MOŻNA TEGO PODWAŻYĆ, PONIEWAŻ JAKO MIESZKAŃCY ZIEMI ZROBILIŚMY NA OBECNY CZAS WSZYTKO BY TAK BYŁO A W PRZYSZŁOŚCI ZROBIMY JESZCZE WIĘCEJ.

Efektem Naszej pracy projektowej są relacje biznesowa z firmą Ekoenergetyka, z którą w 2021 roku połączyły nas najpierw działania Partnerskie z Fundacją Ekoenergetyki.

Nasza pozytywna komunikacja, doprowadziła nas do grona autoryzowanych przedstawicieli Ekoenergetyki

– lidera w branży systemów ładowania pojazdów elektrycznych.

Poznaj Naszego partnera strategicznego!